KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12154530
nr 1215 4530
Helge Scherlund, Stockholms Stadshus. Olja på pannå, signerad. 60x50
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 november 2018
kl 20:48:53
100 kr